Hukuki Tercüme

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile tüm işleriniz için tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Hukuki Tercüme

Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside Hukuki tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm hukuki işleriniz için tercüme hizmeti vermekteyiz. Hukuk alanında ihtiyaç duyulan çeviriler genel olarak yurt dışı mülk alım satımlarında, uluslararası ticari anlaşmazlıklarda talep edilir. Hukuksal çevirileri kendi alanında profesyonel çevirmenler yapar.

Hukuki Tercüme Nasıl Yapılır?

Hukuki tercüme hizmetimizi sizlere kolaylık olması, zaman kaybetmemeniz adına online olarak vermekteyiz. Peki online tercüme nasıl oluyor? İlk olarak belgeler çevirmenlere gönderilir. Çevirmen tüm belgelerin çevirilerini online olarak yapar. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, çeviri yapılan belgeler müşteriye teslim edilir. Noter onaylı hukuki tercüme, yeminli tercüman hukuki tercüme gibi tüm ekstra onay istenen evraklarınızında tercüme işlemlerini yapıyoruz.

Hukuki Tercüme yapanlar

Tercüman ve çevirmen kadromuz ile size özel, uygun fiyatlara ve kaliteli çeviriler yapmaktayız.

Hukuki Tercüme için ne gerekir?

Hukuki Tercüme için bize, evrakların taranmış hallerini göndermeniz gerekir.

Hukuki Tercüme Fiyatları

Bugüne kadar İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Azerice Hukuki Tercüme gibi bir çok dilde hizmet sağladık. Tüm dillere hukuki çeviri hizmetimiz bulunmaktadır. Hukuki çeviri fiyatları evraktan istenen onaylara, tercüme yapılacak belgenin uzunluğuna ve konusu gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir.
Detaylı bir fiyat teklifi almak için iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Evlilik Tercümesi

Evlilik Tercümesi

Mart 10, 2021

Evlilik Tercümesi Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside Evlilik Tercümesi hizmetidir. Yılların bizlere

Devamını Oku...