Transkript Tercümesi

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, transkript tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Transkript Tercümesi; Transkript, diğer adıyla not dökümü belgesi, öğrencinin öğrenim süreleri boyunca kayıt durumlarını, almış oldukları dersleri, notlarını, akademik başarı düzeylerini, öğrenim dilini, not sistemini ve başarı değerlendirme kriterlerini içeren resmi bir belgedir.

Transkript Tercüme Fiyatları; Öğrenci Transkript ya da “öğrenci not döküm belgesi” fiyatlandırılırken her şeyde olduğu gibi standart kriterler uygulanır. Yani çeviri fiyatları için belgenin aslını bize online olarak yollamalısınız ve hangi dile çevrilmesi gerektiğini belirtmelisiniz.

Transkript Tercümesi

Aspa Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden biriside transkript tercüme hizmetidir. Yılların bizlere verdiği bilgi ve deneyim, uzmanlaşmış tercüman ekibimiz ile tüm dillere transkript tercümesi yapmaktayız.

Genellikle yurt dışında eğitim başvurusu, yurt dışı dersler denklik başvurusu, yurt dışı burs başvurusu gibi işlemlerde transkript tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Sizden transkrip belgesinin çevirisini isteyen kurumun tüm isteklerine göre tercüme işlemlerinizi yapmaktayız. Yurtdışında kurumlar yeminli transkript tercümesi isteyebilir veya noter onaylı transkript tercümesi isteyebilmektedir.

Noter Onaylı Transkript Tercümesi

Yurtdışı eğitim kurumları, yurtdışı işverenler, burs merkezleri ve YÖK tarafından da istenilebilen transkript belgesi için tüm ihtiyacınız olan tercüme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Noter onaylı transkript tercümesini tercüman ekibimiz yapmakta ve anlaşmalı olduğumuz noterlerde işlemlerinizi çok kısa süre içerisinde halletmektedir.
Aynı şekilde yeminli transkript tercümesi içinde, yeminli tercümanlarımız tarafında yapılan ve altına imzayla, mühür basarak yeminli transkript tercümesi işleminizi yapmaktayız. Yılların bize kazandırdığı bilgi, donanım ve tecrübe ile hızlı ve güvenilir bir şekilde tercüme işlemelerinizi tamamlayarak sizi bu iş yükünden kurtarıyoruz.

Transkript Tercüme Fiyatları

Transkript çeviri fiyatı kurumun istediği noter onayı, yeminli tercüman çevirisi gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Tercüme fiyatları konusunda en net ve detaylı bilgiyi, ihtiyaç duyduğunuz çeviri şeklini bizlere ulaşarak bilgi vermeniz halinde çok kısa sürede öğrenebilirsiniz.
HEMEN BİZİ ARAYIN!