Farsça Tercüme, Farsça Tercüme Fiyatları

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile tüm işleriniz için tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Farsça Tercüme; Her türlü Farsça tercüme hizmeti en uygun fiyatlara ve en kaliteli şartlarda.

Farsça Tercüman; Nikah, toplantı, panel gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz Farsça Tercüman için bize başvurun.

Farsça Noter Yeminli Tercüme; Noter onayı gerektiren Farsça Çeviri işlerinizde hizmeti vermekteyiz.

Farsça Tercüme Fiyatları; Kaliteli çeviri ve uygun fiyatlar ile size en iyi teklifler vermekteyiz.

Deneyimli, profesyonel Farsça tercümanlarımız ve editörlerimizle sizlere en uygun fiyatla en kaliteli tercüme hizmetini vermekteyiz.
Farsça Tercüme Hizmeti İçin Doğru Yerdesiniz

Farsça Türkçe tercüme veya Türkçe Farsça tercüme veya da Farsça’dan herhangi bir dile tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yılların bize kazandırdığı bilgi, tecrübe ile sizlere uygun fiyatlara, memnuniyet garantili Farsça tercüme hizmeti vermekteyiz. Farsça için uzman, yeminli Farsça tercümanlarımızla hizmet sağlamaktayız.

Yeminli Farsça tercümanlarımızla sizlere;

  • Farsça hukuki tercüme,
  • Farsça ticari çeviri,
  • Farsça yazılı çeviri,
  • Farsça sözlü tercüme hizmeti,
  • Farsça bilimsel ve akademik tercüme,
  • Farsça tıbbi ve medikal çeviri,
  • Farsça online çevirmenlik hizmeti,
  • Farsça sportif tercümeler,
  • Farsça evlilik & boşanma tercüme hizmeti,

Farsça diplomatik tercüme ve belge tercümeleri gibi hizmetleri en kaliteli ve en uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Kurumsal Farsça Tercüme Çözüm Ortaklığı

Yeminli Farsça tercüman kadromuzla birçok büyük kurumsal firmanın büyük kapasiteli Farsça tercüme, çeviri işlerini yapmaktayız. Yaptığımız Farsça tercüme hizmetimizden memnun kalan firmalara gün geçtikçe yenisi eklenerek büyümeye devam ediyoruz. Sizlerde Farsça tercüme hizmeti kurumsal çözüm ortağımız olmak isterseniz bir telefon veya bir mail kadar uzağınızdayız. Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak yeminli tercüme ve noter tasdikli Farsça tercüme işlerinizi, en kısa sürede ve en hızlı şekilde halledebileceğimizden emin olun.

Farsça Tercümede Tercüme Büromuzu Tercih Etmeniz İçin 4 Başlıca Neden!

1) Ekonomik ve kaliteli tercümeler

Hali hazırda uzman ve yeminli tercüman kadromuz sayesinde sizlere son derece hızlı, ekonomik ve profesyonel Farsça tercüme hizmeti sağlıyoruz.

2) Hızlı ve zamanında iş teslimi

Tüm Farsça tercüme işlerimizi deneyimli tercüman kadromuz, belli bir iş koordinasyonu ile gerçekleştirdiği için Farsça tercümelerinizi söz verdiğimiz sürede sizlere teslim ediyoruz.

3) Size en yakın tercüme bürosu

Farsça online tercüme hizmetimiz sayesinde sizlere sadece bir mail veya telefon kadar uzağınızdayız. Hızlı Farsça çeviri için sadece bize iletişim kanallarımızdan herhangi biriyle ulaşmanız yeterlidir.

4) 7/24 destek hizmeti

Farsça tercüme hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızdayız. Kesintisiz destek hizmetimizle daima sizinleyiz.
Farsça Tercümesini Yaptığımız Belgeler

Hukuki, ticari, yazılı, sözlü, bilimsel ve akademik, tıbbi ve medikal, sportif, dini, diplomatik, evlilik veya boşanma belgeleri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm Farsça çeviri işlerinizi, Türkiye’nin en iyi tercümanlarının bulunduğu uzman kadrosuyla gerçekleştirmekteyiz.

Farsça hukuki çevirilerde genellikle mahkeme kararı ve vekaletname Farsça çeviri, imza sirküsü, taahhütname, muvafakatname Farsça çeviri gibi belgelerin Farsça tercüme hizmeti istenmektedir.

Ticari alanda çoğunlukla faaliyet belgesi Farsça çeviri, ticari sicil gazetesi Farsça tercüme, sözleşme, vergi levhası ve bilanço Farsça tercüme hizmeti gibi belge tercümeleri yaptırılmaktadır.

Bilimsel ve akademik alanda genellikle Farsça tez tercümesi, ödev, Farsça makale tercümesi, not dökümü, transkript, öğrenci belgesi ve karne Farsça tercümesi gibi belgelerin hizmeti sağlanmaktadır.

Tıbbi ve medikal alanda tıbbi cihaz kullanım klavuzu Farsça Türkçe çevirisi, ilaç prospektüsü Farsça Türkçe tercümesi, doktor raporu ve laboratuvar sonucunun Farsça tercüme işlemleri yapılmaktadır.

Diplomatik ve evlilik gibi alanlarda ise nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, adli sicil belgesi Farsça tercümesi ile ölüm belgesi, doğum belgesi, tapu, ruhsat Farsça tercümesi gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme büromuza yukarıda belirttiğimiz başlıca belgeler için Farsça Türkçe tercüme hizmeti istenmektedir. Fakat biz Aspa Tercüme Bürosu olarak herhangi bir türde ve çeşitli amaçlarda kullanılacak olan belge farketmeksizin her türlü belgenin Farsça tercümesini yapmaktayız.

Noter Tasdikli/Onaylı Farsça Tercüme Hizmeti

Farsça tercümesi yapılan belgeler, noter tasdikli ve yeminli tercüman ile federasyon tarafından yapılan onaylama olmak üzere iki farklı şekilde onaylanır. Peki noter tasdikli Farsça tercüme işlemi nasıl yapılır? Farsça yeminli tercüman, tercümesini gerçekleştirdiği belgeyi notere sunar ve belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığı noter doğrular. Noter tasdikli yeminli tercüme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Diğer tasdikli tercüme işlemi ise Farsça yeminli tercüman, tercüme yaptığı belgeyi kendi imzası ve mühürüyle onaylar. Onayladığı bu belge için bir de federasyon onayı alarak, belgeye federasyon tarafından verilen kodu ekleyerek işlemi gerçekleştirir.

Farsça Tercüme Fiyatları

Sizlere, tercüme bürosu olarak son derece profesyonel, deneyimli ve kemikleşmiş tercüman kadromuzla hem en uygun fiyattan, hemde en kaliteli, sizi memnun edecek şekilde tercüme hizmetini vermeye çalışıyoruz. Farsça tercüme fiyatları çevirisini istediğiniz belgenin türüne, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişikli göstermektedir. Farsça noter onaylı tercüme fiyatı, Farsça yeminli tercüme fiyatı almak için çevirisi yapılacak olan belgenizi Whatsapp destek hattımıza veya e-mail adresimize göndermeniz halinde size net bir fiyat verebiliriz. Ayrıca tercüme fiyatı almak için teklif formumuzu doldurmanızda yeterli olacaktır.

Kafanıza takılan herhangi bir soruda, öğrenmek istediğiniz bir durum hakkında bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin. Aspa Tercüme bürosu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizin tek yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle bize ulaşmanız, gerisini bize bırakabilirsiniz…