Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme Hizmeti

Aspa Tercüme yeminli profesyonel tercüman ekibi ile, her türlü işleriniz için tercüme hizmetini çok uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz…

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme, yeminli tercüman tarafından imzalanıp mühürlenmiş tercümelerdir.

Tercüme nasıl yapılır?

Her hangi konuda “tercüme” ihtiyacı duyduğunuzda, ilk olarak “sözlü ya da yazılı çeviri” olarak talepte bulunmalısınız. Eğer yazılı çeviri istiyorsanız, belgenin büromuza e-posta, kargo ya da sanal ortam üzerinden ulaştırılması gerekir. Bünyemizde yer alan uzman çevirmen kadromuz ile tüm talepleriniz hızlı ve güvenilir şekilde tercüme edilir ve size teslim edilir.

Yeminli Tercüman

Çeviri yapılacak belge için eğer noter tasdiği gerekli ise bu çeviriyi yapacak çevirmenin “yeminli tercüman” olması ve herhangi bir noterde yemin zabtı olması gereklidir.

Noter Yeminli Tercüme

Noter Yeminli Tercüme; her hangi bir belgenin talep edilen dilde tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Tercüme Fiyatları

Tercüme fiyatları belirli bazı değişkenlere göre belirlenir. Tercüme fiyatı belirlemek için şu değişkenlere bakılır “belgenin içeriği”, “çeviri yapılacak dil”, “noter tasdik”, “belgenin karakter sayısı”.

Tercüme Yaptığımız Diller

Sözlü ve yazılı tercüme alanında tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti vermekteyiz. Fakat en yoğun talep gören dilleri “İngilizce”, “Almanca”, “Fransızca”, “Rusça”, “Arapça” olarak sıralayabiliriz.

Yeminli Tercüme Fiyatları

Aspa Tercüme Bürosu olarak Yeminli Tercüme hizmeti sağlamaktayız. Her türlü tercüme işleriniz için tercüme ofislerimize gelebilir veya online tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Türkiye’de çeviri işleri ve tercüme sektörü serbest piyasa olduğundan Yeminli tercüme fiyatları gibi bölgeden bölgeye, tercüme bürosuna göre değişiklik göstermektedir. Bu farklılığın nedeni tamamen yapılan işin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Çünkü tercüme işi profesyonel bir şekilde, dikkatlice yapılması gerekir. Tercüme işini profesyonel bir şekilde yapan tercümanlarında ödemeleri ucuz olmamaktadır. Bu yüzden piyasada 8 TL’ye İngilizce, 9 TL’ye Almanca çeviri yapıyoruz diyenlere dikkat etmelisiniz.

Yeminli Tercüme Fiyat Listesi

Yukarıda bahsettiğimiz gibi tercüme fiyatları araştırıp, tercihinizi yaparken dikkatli olmalısınız. Aspa tercüme bürosu olarak Yeminli Tercüme hizmetin de uygun fiyatlara profesyonel online çeviri hizmeti sağlamaktayız. 2019 çeviri fiyat listemize aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.